Moskitiery

Ramkowa

Moskitiery ramkowe - zabezpieczają nasze mieszkania i domy przed jakże uciążliwymi insektami. Niezawodne stają się również w domkach letniskowych, a także w takich miejscach, które szczególnie wymagają takiej ochrony np. restauracje, szpitale. Moskitiera ramkowa montowana jest na ramie okna bez jakiejkolwiek ingerencji w stolarkę okienną. Ramka moskitiery wykonana jest z aluminium.
DOSTĘPNE KOLORY OSPRZĘTU:
Biały Brązowy Mahoń Orzech Antracyt Złoty dąb

Drzwiowa modern

Moskitiera drzwiowa Modern jest to system, który umożliwia ochronę przed uciążliwymi insektami otworów drzwiowych naszych mieszkań i domów. Niezawodna staje się również w domkach letniskowych. Moskitiera drzwiowa Modern ma swoje zastosowanie w drzwiach balkonowych, tarasowych lub każdych innych. Umożliwia swobodne korzystanie z drzwi. Wykonana jest w całości z profilu aluminiowego. Siatka złożona jest z oczek o wymiarach 1x1mm w kolorze grafitowym. Pozwala ona prawie w 100% na zatrzymanie każdego owada. Moskitierę Modern cechuje przede wszystkim: zastosowanie narożników wewnętrznych, solidne zawiasy oraz nowatorska elegancka klamka.
DOSTĘPNE KOLORY OSPRZĘTU:
Biały Brązowy Antracyt Orzech Złoty dąb

Przesuwna

System moskitiery ramkowej przesuwnej ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną. W dolnej części zastosowana jest rolka jezdna z mechnizmem, umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł. Szeroki wybór szyn jezdnych pozwala na montaż moskitiery w różnych wariantach, na wszystkich typach okien i drzwi. Gwarantuje także bezkolizyjną współpracę z roletami zewnętrznymi. Kształt profilu moskitierowego eliminuje konieczność stosowania dodatkowych uchwytów. W systemie wykorzystano hamulec spowalniający ruch skrzydła w krańcowym położeniu oraz zderzak, zapobiegający uderzeniu ramy moskitiery w szynę jezdną.
DOSTĘPNE KOLORY OSPRZĘTU:
Biały Brązowy Antracyt Orzech Złoty dąb

Plisowana

Moskitiera Rolowana Ketra

Moskitiera rolowana KETRA stosowana jest zarówno do okien standardowych i dachowych, jak również drzwi balkonowych. Wyróżnia się blokada listwy dolnej typu EASY CLICK oraz możliwością bezinwazyjnego montażu. Dostępna jest w kolorze białym, brązowym, antracytowym oraz drewnopodobnym: orzech i złoty dąb. Wyposażona w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety, tworzy szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz. Cienka siateczka nie blokuje dostępu światła, nie zasłania widoku na zewnątrz i pozwala powietrzu na swobodną cyrkulację. Gdy nie jest używana, można ją całkowicie schować w górnym kasetonie.

powrót

© Złote Rolety. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk