Systemy okien dachowych

Plisy Cosimo One SL

Nowy profil grupy Cosimo, profil Cosimo One z magnetyczna blokada Easy Click. To ergonomiczne rozwiązanie pozwala na blokowanie żaluzji bez zbędnego wysiłku, szczelnie domykając ruchome części systemu. Jest to nowe rozwiązanie, znacznie podwyższające komfort użytkowania plisy.

Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie do okna dachowego. Swoim kształtem idealnie dopasowuje się do wszystkich rodzajów okien dachowych dostępnych na rynku. Prowadnice Smart Line zastosowane w tym systemie powodują idealne rozłożenie i utrzymanie właściwego naciągu tkaniny. W skład systemu wchodzą profile Cosimo One z magnetyczną blokadą Easy Click. Elegancki design Cosimo ONE nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.Dostępne kolory profili: biały, srebrny, sosna.

DOSTĘPNE KOLORY OSPRZĘTU:
Biały Srebrny Sosna

Roleta Prima Skylight

Nowoczesna roleta przeznaczona do okien dachowych, z maskownicą oraz prowadnicami wykonanymi z aluminium. PRIMA SKYLIGHT posiada mechanizm sprężynowy, umożliwiający zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości. Profile i osprzęt dostępne są w kolorach: biały (RAL 9003), beżowy (RAL 1101) oraz srebrnym – anoda. Standardowo wykonujemy roletę w kolorze srebrnym.

powrót

© Złote Rolety. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk